Ana Sayfa Makale İşinize Çok Yarayacak En İyi Google Chrome Eklentileri

İşinize Çok Yarayacak En İyi Google Chrome Eklentileri

0
23
En İyi Google Chrome eklentileri

Google Chrome’un dünyanın en fazla kullanılan tarayıcı olduğu biliniyor. Bunun yanında, Google Chrome geniş eklenti haznesi sayesinde kullanıcıların en çok özelleştirebildiği tarayıcılardan biri. Her ne kadar son dönemlerde işlemciyi zorlama konusunda eleştirilere maruz kalsa da, işlevsel kullanıcı deneyimi, temiz ve kolay arayüzü ve pek çok özelliğiyle kullanıcılar tarafından Google’ın en fazla kullanılan uygulamalarından biri. Chrome’un işlevselliğini arttırmak için bir başka yolu daha bulunuyor: ‘’Eklentiler’’ Biz de siz değerli Techno Ajans okurları için işinize yarayacak en iyi Google Chrome eklentilerini bir araya getirdik. İşte karşınızda en iyi Google Chrome eklentileri!

En İyi Google Chrome Eklentileri – 2022

En İyi Google Chrome eklentileri

StayFocusd

İnternette gezinirken, zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyenlerdenseniz, bu uygulama tam size göre. Stay Focusd sayesinde, internette gereksiz yere fazla zaman kaybına yaşama ihtimalinizin olduğu web sitelerinde geçireceğiniz zamanı kısıtlar. Bu sayede verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

En İyi Google Chrome eklentileri

ZenMate VPN

Yasaklı ve engelli siteler sayesinde Türk kullanıcıların hayatına giren bir isimdir; VPN. ZenMate VPN, diğerlerine göre çok kolay ve kullanışlı bir Chrome eklentisidir. Yasaklı sitelere girebilmesinin yanında, göz atma oturumlarınızı da güven altında tutar. Google’ın çevrimiçi olunduğu zaman göz atma alışkanlıklarımız hakkında bilgi topladığı herkes tarafından biliniyor. ZenMate VPN, bu konuda size gizlilik sağlıyor.

ZenMate VPN’in en büyük avantajlarından biri de ömür boyu ücretsiz olmasıdır. Ücretsiz olan VPN’ler arasında olanak olarak en fazla imkâna sahip olan eklenti konumundadır.

Easy Reader

En İyi Google Chrome eklentileri

Easy Reader sayesinde internette bulunan uzun makaleleri ve yazıları kolayca okumanızı sağlar. Okunabilirliliği arttıran ve özelleştiren Easy Reader, Pop-up’lar gibi rahatsız edici unsurların bulunmadığı bir arayüze sahiptir.

Google Keep

Google’ın basit ama kullanışlı not tutma uygulamasının Chrome eklentisi; daha sonra ziyaret etmek isteyebileceğiniz sayfaları, resim ve metinleri kaydetmenizi sağlıyor. Uygulama sayesinde internette gezerken, not almak istediklerinizi veya aklınıza gelen şeyleri hızlıca ve kolayca not alabilirsiniz. Uygulama hem IOS hem de Android ile kolay bir şekilde senkronize oluyor.

User Snap

User Snap, geliştiricilerinin uygulamalarını test etmelerine, ekran görüntüsü almalarına, hataları izlemelerine ve üzerinde çalıştıkları herhangi bir web site veya uygulamada geri bildirim almalarına olanak sağlar.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz