İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Disney Plus Türkiye Ücreti Ne Kadar? Disney Plus Türkiye Üyelik Nasıl Yapılır?

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber Disney Plus Türkiye ücreti ne kadar? Disney Plus Türkiye üyelik nasıl yapılır? gibi merak ettiğiniz soruları yanıtlıyoruz.

Disney Plus Türkiye Ücreti Ne Kadar? Disney Plus Türkiye Üyelik Nasıl Yapılır?
+ -

Disney Plus Türkiye kısa süre önce kullanıma açıkladı. Üyelik ücretleri açıklanan ve içerikleri belli olan Disney Plus Türkiye hakkında tüm merak edilenleri sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerikle beraber bir araya getirdik. Peki, Disney Plus Türkiye ücreti ne kadar? İçerikleri neler ve Disney Plus üyelik nasıl yapılır? İşte detaylar!

Disney Plus Türkiye Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Dünyanın önde gelen en büyük dizi ve film izleme platformlarından biri olan Disney Plus’ın Türkiye fiyatları nihayet belli oldu. Bu doğrultuda 14 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayan Disney+ Türkiye’deki üyelik ücreti aylık 34,99 TL veya yıllık 349 TL olarak belirlendi.

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Marvel ve Star Wars gibi dikkat çekisi yapımlara ev sahipliği yapan Disney+’a üye olmak için www.disneyplus.com/tr-tr adresine giriş yapmanız, yıllık veya aylık paketten birini seçerek üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Tüm bu işlemleri tamamladıysanız artık Disney Plus’ın birbirinden harika içerikleriyle baş başa kalabilirsiniz.

Disney Plus Türkiye İçerikleri Neler?

Disney Plus Türkiye pazarı için de bazı özel projelere ev sahipliği yapıyor. Bu projelerden ilkiyse Kaçış oldu. Bunun haricinde Disney Plus’ın yayınlanan reklamlarında da Cansu Dere, Can Yaman, Aras Bulut İynemli, Buğra Gülsoy, Aslı Evren, Hande Erçel, Eda Ece, Halit Ergenç ve Engin Akyürek gibi birçok ünlü isme yer verildi. Bu isimlerin de yakın zaman içerisinde platformda yayınlanacak olan Türk film veya dizilerinde rol alması bekleniyor.

Yorum Yap