İlginizi Çekebilir
Thor Love And Thunder Fragmanı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Thor Love And Thunder Fragmanı Yayınlandı

+ -

Temmuz ayında izleyiciyle buluşacak olan Thor: Love And Thunder fragmanı nihayet yayınlandı. Christian Bale’in kötü karakter olarak yer aldığı film birbirinden heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapıyor.

Thor: Love And Thunder’dan İlk Fragman Geldi

Yaklaşık olarak iki sonra vizyona girecek olan Thor: Love And Thunder için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Serinin hayranları filmin yolunu gözlerken, Marvel filmden ilk fragmanı sonunda yayınladı.

Fragmanı incelediğimizde Avengers: Endgame’de kilo alan Thor’un kilo vermeye çalıştığına şahit oluyoruz. Aynı zamanda Thor, savaş sırasında sekiz yıldır görmediği eski sevgilisi Mighty Thor Jane Foster ile de karşıya karşıya geliyor. Bunun yanı sıra fragmanda Russell Crowe’un canlandırdığı Zeus tanrısını da görüyoruz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan fragmanla baş başa bırakalım.

Thor: Love And Thunder Konusu

Thor, macera dolu hayatını ardında bırakarak, bu zamana kadar çıktığı yolculuklardan farklı olarak iç huzur yolculuğuna çıkar. Ancak onun huzurlu geçen emekliliği, Gorr the God Butcher olarak bilinen katilin ortaya çıkmasıyla kesintiye uğrar. Tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher ile zorlu bir mücadeleye girişen Thor, bu süreçte Kral Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşı Jane Foster’ın yardımına başvurur. Ekip, Gorr the God Butcher amacına ulaşmadan önce onu durdurmak için zorlu bir maceraya atılır.

Yorum Yap