Ana Sayfa Haberler The Batman Filmi İçin İlk İnceleme Puanları Geldi!

The Batman Filmi İçin İlk İnceleme Puanları Geldi!

0
63
The Batman filmi

The Batman filmi için dört gözle beklenen ilk inceleme puanları yayınlandı. Peki, The Batman filmini önceden izleyenler film hakkında ne düşünüyor? İşte The Batman inceleme puanları!

Bu yılın en çok merak edilen filmlerinden biri şüphesiz ki The Batman. Yeni Batman filmi için geri sayım devam ederken, filmin inceleme puanları da yayınlanmaya başlandı. Genel olarak inceleme puanlarına bakacak olursak, izleyen birçok kişinin The Batman filmini beğendiğini görüyoruz.

Şu ana kadar Rotten Tomatoes‘ta 171 inceleme girilmiş ve verilen puanların ortalaması 87 gibi yüksek bir puan. Metacritic’te ise 48 inceleme mevcut. İncelemelerin ortalaması ise 73. Bu puanlara göz attığımızdaysa incelemelerdeki ortak noktaysa oyuncular. Filmi önceden izleme şansına erişen kişiler oyuncuların son derece doğru bir şekilde seçildiği ve bu da filmin geneline başarılı bir şekilde yansıdığına dikkat çekiliyor.

Alternatif bir evrende geçecek olan filmse 4 Mart 2022 yani 3 gün sonra vizyona girecek. Yakın zaman içerisinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini de Matt Reeves yapıyor. Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosu da şu şekilde: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone).

Peki, siz yeni The Batman filminden neler bekliyorsunuz? Film hakkında beklentilerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz