Galaxy Note Serisi İçin Beklenen Üzücü Haber Geldi!
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

Galaxy Note Serisi İçin Beklenen Üzücü Haber Geldi!

+ -

Samsung cephesinden Galaxy Note serisi ile ilgili üzücü bir haber geldi. Güney Koreli devi bir süredir devam eden söylentilerin ardından Note serisinin fişinin tamamen çekildiğini ifade etti.

Son zamanlarda akıllı telefonları üzerinde farklı bir stratejiye imza atan teknoloji devi Samsung, hatırlayacağınız üzere Note serisiyle özdeşleşen S-Pen’i Galaxy S serisine de sunmaya başlamıştı. Güney Koreli teknoloji devinin bu hamlesi çok konuşulurken, birçok önemli kaynakta Galaxy Note serisi için yolun sonunun göründüğünü ifade etmişti. Tüm bu söylentiler ortalıkta cirit atarken, Samsung cephesinden önemli bir açıklama geldi. Güney Koreli şirket açıklamasında Galaxy Note serisi için yolun sonuna geldiklerini ve artık yeni bir Note modeli piyasaya sunmayacaklarını açıkladı.

Şirketin Mobil CEO’su ve başkanı TM Roh, bu doğrultudaysa artık yeni bir Galaxy Note telefonunun gelmeyeceğini resmi olarak duyurdu. Bu da Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın serinin son cihazları olduğu anlamına geliyor.

Aslında ufak bir değerlendirme yapacak olursak, bildiğiniz gibi Güney Koreli şirket bir süredir Galaxy Z serisi üzerine odaklanmış durumda. Bununla beraber Galaxy S serisinde de yavaş yavaş Note serisine özgü özellikleri getiren Samsung’un bu hamlesinin şirkete etkisi ne olur bilinmez, ama Güney Koreli devin son zamanlardaki hamlelerine göre Galaxy S serisinin bu açığı son derece başarılı bir şekilde kapatacağını söyleyebiliriz.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

Yorum Yap